Įrankiai

SUKTUVAS JAUKŲ MAIŠYMUI

š pirmo žvilgsnio gali pasirodyti juokinga - suktuvu maišyti jaukus. Tačiau, paplušėjus pusvalandį maišant jaukus gaudymui upėje  su moliu ir žvyru, mintis apie suktuvo naudojimą nebeatrodo tokia  juokinga. O jei šalia žvejys su geru suktuvu per tris minutes sumaišo jaukus, viskas atrodo labai rimta ir pats supranti, kad ir tau  reikia suktuvo.

Maišyti jaukus suktuvu mūsuose pradėta ne taip seniai ir jais naudojasi ne tik žvejai- sportininkai, bet ir mėgėjai.

Skaityti daugiau...

KAS BŪTINA KOMFORTIŠKAM GAUDYMUI?

 

Visai nebūtina būti žveju-sportininku, kad galėtum naudotis civilizacijos privalumais: patogus sėdėjimas, laikikliai meškerėms, staliukas masalams, kokybiškas sietas žuviai, patikimas graibštas ir t.t. Visa tai daro plūdinę ir fiderinę žūklę labiau komfortiškesne, o tuo pačiu ir efektyvesne. Nėra nereikalingų judesių, mažiau pavargstama, galima labiau koncentruotis žvejybos procese.

Skaityti daugiau...

INDAI JAUKAMS

 

 

Kad būtų galima tinkamai paruošti jaukus, būtina turėti tam tikrą komplektą indų. Pagrindiniai žvejybinės įrangos gamintojai siūlo standartinius kibirus jaukų maišymui, kurių talpa yra : 17, 25 ir 40 ltr. Pats populiariausias  yra 17 ltr. talpos kibiras. Nors šio kibiro pilna talpa siekia 20 ltr. , bet jis yra sugraduotas iki 17 ltr. To priežastis – ankstesnė paruošto jauko kiekio apribojimo reikalavimas plūdininkams (dabar šis apribojimas siekia 20 ltr.). „Septynioliktuke“ galima komfortiškai užmaišyti 1-2 kg jauko.

Skaityti daugiau...

SIETAS JAUKUI- BŪTINA ĮRANGOS DALIS

Kai 2002m.  aš atėjau į žūklės sportą ir susipažinau su plūdininkais - sportininkais, niekas iš jų, jau nekalbant apie mėgėjus, nesinaudojo sietais jauko persijojimui. Visi tai darė rankomis, na galbūt išskyrus du žmones: Вячеслава Серова ir Андрея Кишкурно. Be to tuo metu nusipirkti sietą Minske buvo problematiška...

Skaityti daugiau...

Markerinės plūdės sistema — gylio matuoklis žvejyboje fideriu

Šiuolaikinėje  žvejyboje dugnine (fideriu) pusė  žvejybos sėkmės priklauso nuo pasirinkto taško. Taškas ( dugno vieta, kurioje žvejosime) surandamas pravedimo būdu (dugno stutksenimu) svarelio pagalba. Geriausia yra surasti dugno  anomaliją ,kuri, pagal jūsų nuomonę, ir yra perspektyvi vieta žūklei. oakley sunglasses Cheap

Skaityti daugiau...