Sveiki, Svečias
Prisijungimo vardas: Slaptažodis: Prisiminti mane

TEMA: Skirvytė -Atmata

Ats: Skirvytė -Atmata 2012-08-05 17:03 #2416

  • tomkinasas
  • tomkinasas avataras
  • Offline
  • Auksinis narys
  • Žinutės: 273
  • Gauta padėkų: 65
grazus reportazelis, ryt ir as sturmuoju atmata B)
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Ats: Skirvytė -Atmata 2012-08-06 05:11 #2426

  • hamis
  • hamis avataras
  • Offline
  • Veteranas
  • Žinutės: 45
  • Gauta padėkų: 4
Geras reportazas, Juliau. Sakau dabar labiau apsimoka pro "sanhaju" i kuoju medziokle, nei kitur plakiu smaugti :cheer:
Del vandens pramogu megeju tai ir man ana karta teko susidurti, neistverus "teroro" teko nusiimti :sick:
hamis
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Ats: Skirvytė -Atmata 2012-08-06 07:36 #2429

  • Julius
  • Julius avataras
  • Offline
  • Platininis narys
  • Žinutės: 515
  • Gauta padėkų: 52
tikrai verta:) kuoju dydis labai jau smagus. jo, rusnej neapsimoka plakiu sert:) o cia nei vieno plakio neykirtau:)
Practise makes perfect.

Šilutė
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Ats: Skirvytė -Atmata 2012-08-09 08:57 #2479

  • tomkinasas
  • tomkinasas avataras
  • Offline
  • Auksinis narys
  • Žinutės: 273
  • Gauta padėkų: 65
kadangi atostogos nuo pirmadienio vakaro prasedejau pora paru prie atmatos, tad pirmadieni vakare neskubant uzmeciau meskeres be pasaro ir nuejau ruosti palapines ir t.t. per ta laika karts nuo karto zvilgtelejau i meskeres galiuka, per ta laika uzkibo tik eseriukas bet tik pasiserus prasedejo kibimai didziuju kuoju, kuojos tikrai ispudingos. bet staigiai pasikeitus oruj pradejus lyti pusti vejui ir trankyti perkunijai visiskai kibimai liovesi visiskai ir sekancia para turejau tik viena kibima ir pasikabino raude nebloga, kiek seriau kiek visko isbandziau per visa diena nieko, toks jausmas kad atamata istustejo



Uploaded with ImageShack.us
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Ats: Skirvytė -Atmata 2012-08-09 13:22 #2481

  • Julius
  • Julius avataras
  • Offline
  • Platininis narys
  • Žinutės: 515
  • Gauta padėkų: 52
Bent mano pastebėjimu, toje vietoje kur as žvejoju, kuojos daug aktyvesnės vakare nei ryte. ryte kibimai atsargūs. vakare galūnė "plyšta" nuo smūgių.Ir atrodo jog per velai nekertu, tačiau kabliukai kai kurie labai giliai, net skrandyje turbūt :) savaitgalį reikės pamėginti.

Taip, o ta orų kaita nei vienai žvytei netinka.. :(

P.S. Hami, wanna challenge??? :D :D :D

P.P.S. Užmiršau, kad varžybos šį savaitgalį :)
Practise makes perfect.

Šilutė
Paskutinis taisymas: 2012-08-09 13:23 nuo Julius.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Ats: Skirvytė -Atmata 2012-08-09 15:23 #2482

  • tomkinasas
  • tomkinasas avataras
  • Offline
  • Auksinis narys
  • Žinutės: 273
  • Gauta padėkų: 65
nu as vakare tik pradejau zvejoti likus 30 minuciu iki oru permainos, tik oras pasikeite ir viskas gali daryti ka nori nei vakare nei ryte nei pugzlio nieko sakau kita diena is nevilties suberiau visa turima pasara tai pagavau viena raude ir tai turbut atsitiktinai :S kol tokie orai manau net neverta meginti zvejoti ten...
Paskutinis taisymas: 2012-08-09 15:38 nuo tomkinasas.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Ats: Skirvytė -Atmata 2012-08-09 16:53 #2483

  • valdukas114
  • valdukas114 avataras
  • Offline
  • Naujokas
  • Žinutės: 17
  • Gauta padėkų: 1
Vakar 2 skirvyteje. Atvykau vakare apie 17 val., gaudeme trise, tai vakare apie 20 val. samukas ant naktiniu slieku (kuris buvo paleistas) ir daugiau nieko, sutemus kazkas nudauzydavo sliekus, pakirsti neidavo, virsunele pakankamai gerai linkdavo, bet taip ir nesupratom kas ten bande kibti. O apie 2 val. nakties taip pat ant naktinio slieko sapalas salia kranto uzkibo (jis irgi atgal paleistas), ryte tuscia, taip kad nieko gero.
Gal kam geriau sekasi zemupyje gaudyt.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Ats: Skirvytė -Atmata 2012-08-09 19:00 #2484

  • tomkinasas
  • tomkinasas avataras
  • Offline
  • Auksinis narys
  • Žinutės: 273
  • Gauta padėkų: 65
Julius nors savaitgali bandyk ir idek reportaza jei tau seksis ir as varysiu :evil:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Ats: Skirvytė -Atmata 2012-08-11 14:37 #2498

  • tomkinasas
  • tomkinasas avataras
  • Offline
  • Auksinis narys
  • Žinutės: 273
  • Gauta padėkų: 65
kas girdeti atmatoje, skirvyteje? ryt bandysiu vaziuoti idomu kaip kybis :)
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Ats: Skirvytė -Atmata 2012-08-13 07:42 #2533

  • tomkinasas
  • tomkinasas avataras
  • Offline
  • Auksinis narys
  • Žinutės: 273
  • Gauta padėkų: 65
vakar atmata atvazevom kazkas apie 7 visos vietos uzimtos tai teko zvejoti prie svyturio ten kur valtis nuleidineja, turbut vieta bloga nu ir oras nekazka nes vieni zvejai kurie zvejojo kitoj puseje irgi nesigyre laimikiais, per visa diena buvo 2 eseriai ir viena raude. jau antra zvejyba kai atmata skupi man zuvies, ir kazkaip susimasciau kad niekada nesu zvejojes skirviteje gal del to kad labai megstu kampinga ir saslykus ir kazkaip manau geriau nei prie skirvytes betonkiu sedeti tai susimasciau kuri vieta jusu manymu zuvingesne atmata ar skirvyte uz kuria upe statytumet ?
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Ats: Skirvytė -Atmata 2012-08-13 08:46 #2543

  • hamis
  • hamis avataras
  • Offline
  • Veteranas
  • Žinutės: 45
  • Gauta padėkų: 4
Nuo metu laiko dar priklauso. Man pacia vasara geriau Atmatoje. Pavasari ir rudeni Skirvyteje. Beto Skirvyte ne vien betonkes, yra ir labai net kempinginiu vietu su smeliuku ir miskeliais.
hamis
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Ats: Skirvytė -Atmata 2012-08-13 12:52 #2556

  • Julius
  • Julius avataras
  • Offline
  • Platininis narys
  • Žinutės: 515
  • Gauta padėkų: 52
Tomkinai, aš irgi galima sakyti tik vėlyvą pavasarį pradėjau gaudyti nemune. Tuomet Skirvytėj kibo gerai. Tačiau dabar ten daug smulkios žuvies, plakių na žinoma su jais ir karšiai, bet sunku tuos sausarurius daužyti ( paskutinėi žūklėj skirvytėj nepagavau net jų... :D ) Todėl dabar renkuos atmatą, na su Hamiu matai pavyko paviliot mums "mamku" :) Todėl dabar į skirvytę net nevažiuoju. Be to, reikia ir graibšto kurio niekaip neįsigyju. O ir ta krantinė man niekad prie širdies nebuvo :) Trečiadienį tikrai meginsiu atmatą. Bus reportažiukas :) Paveiziesimr tikrai jau ten nėra žuveliokų. Jei aišku vietos rasiu :D kas abejotina labai :D

Šeip Nemunas upė didelė. Mano nuomonė teising vieta tokio dydžio upėj sudaro 65% laimikio. Na man pasisekė rast kur jos "stovi". Bet ten irgi "kempinginė - turistinė" vieta, taip, kad ja savaitgaliais rast tusčia bus bėdų.
Practise makes perfect.

Šilutė
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Ats: Skirvytė -Atmata 2012-08-13 14:04 #2559

  • tomkinasas
  • tomkinasas avataras
  • Offline
  • Auksinis narys
  • Žinutės: 273
  • Gauta padėkų: 65
tu vadinamu mamku pasiseke ir man paimti bet tai buvo daugiau kai pries savaite paskuj oru permainos ir stop ! i atmata reikia vazuoti darbo dienom tada vietos galima rasti as irgi zvejoju turistinej vietoj bet man pats tas nes dazniausiai vaziuoju su palapinem saslykais ir t.t. as gaudau pastoviai is rusnes puses bet pastebejau kad visi kateriai ir laiveliai plaukia is silutes puses arciau tai ten turbut ir gylis didesnis ir ten turbut butu tikslingiau zvejoti ? plakiu atmatoj irgi esu prilupes nepadoru kieki aisq zuvi paleidziu atgal, cia manau kaip kada ar nuo oru ar nuo metu laiku tas priklauso nzn bet kad atmatoj gali grizti su galima sakyti nuliu tai jau supratau nei pasaras nei kas nepades nu nebent mano vieta bloga nors kaip sakau esu ten pagaves ir karsiu, geru kuoju ir plakiu ir t.t. viena diena meti trauki nei pasaro nereikia kita diena mesk koki nori pasara gali uzmigti beziuredamas i virsunele tai turbut meginsiu dbr imti skirvytes betonkes ten gal bent pastovumas sioks toks bus
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Ats: Skirvytė -Atmata 2012-08-16 11:23 #2572

  • tomkinasas
  • tomkinasas avataras
  • Offline
  • Auksinis narys
  • Žinutės: 273
  • Gauta padėkų: 65
Julius nu meginai vakar atmata ?
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Ats: Skirvytė -Atmata 2012-08-16 12:03 #2573

  • Julius
  • Julius avataras
  • Offline
  • Platininis narys
  • Žinutės: 515
  • Gauta padėkų: 52
Buvau nulėkęs tik pasižvalgyti, vėlai atsikėliau, norėjos pasnaust :) tas oras dar nei šioks nei toks, užmest nebandžiau :) Bet kiek klausiau žvejų tai laba silpnai, nei pūkiai sliekų neėmė :) tai gal ir gerai, kad nemečiau :)

Galbūt savaitgalį, jei dirbt nereiks užmesiu fyderiuka į atmatėlę. Manoji vieta visad kemperistu užimta :) shiiiittt... :D
Practise makes perfect.

Šilutė
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Ats: Skirvytė -Atmata 2012-08-16 14:28 #2577

  • tomkinasas
  • tomkinasas avataras
  • Offline
  • Auksinis narys
  • Žinutės: 273
  • Gauta padėkų: 65
as vakar rusnej buvau kazkas puse 7 vaziuodamas pro atmata paziurejau kad zmoniu buvo nors mano vietele ir buvo laisva, bet pasukau i rusnes tvenkinius karosu padauzyti bet ir ten nekazka visur zole apzele neina niekur prieit paklausiau ko nenupjauna zoles tai atsake kad tipo negali nes pauksciai peri bet kazkaip netikiu nes ir keliai apzele zodziu visiska netvarka o ima 30 lt uz para karosu pagaudyti kurie irgi nekimba
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Ats: Skirvytė -Atmata 2012-08-30 08:33 #2721

  • begalwis
  • begalwis avataras
  • Offline
  • Naujokas
  • Žinutės: 4
Gal kas zinote ar yra kokio veiksmo su karsiais atmatoje ar skirvyteje ? Tolimas kelias, tai nesinori vaziuot na ura :) butu smagu pagaut normike, bent kelis placiasonius ar kuoja didesne
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Ats: Skirvytė -Atmata 2012-08-30 17:49 #2724

  • Julius
  • Julius avataras
  • Offline
  • Platininis narys
  • Žinutės: 515
  • Gauta padėkų: 52
sklinda legendos jog karsiuku pasigauna, bet garantuot negaliu. o kuoju tai turetu pasigaut:)
Practise makes perfect.

Šilutė
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Ats: Skirvytė -Atmata 2012-08-30 18:59 #2725

  • Rock
  • Rock avataras
Nežinau ,ar verta belstis į Skirvytę,kai dabar (mano duomenimis) pats didelių karšių kibimas daugelyje ežerų?
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Ats: Skirvytė -Atmata 2012-08-30 20:18 #2727

  • tomkinasas
  • tomkinasas avataras
  • Offline
  • Auksinis narys
  • Žinutės: 273
  • Gauta padėkų: 65
buvau per pora savaiciu keleta kartu skirvitej visada pagavau po keleta karsiuku dydziai tikrai neispudingi na ir pats kibimas nelabai koks, kitiem visai karsiu nepasitaike manau trenktis is labai toli neapsimoka nors uzturejau keista dalyka ant slieko pasikabino starkiukas :blink:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Puslapio sukūrimo laikas: 0.164 sekundžių