Sveiki, Svečias
Prisijungimo vardas: Slaptažodis: Prisiminti mane

TEMA: Jaukai, peletes ir viskas kuom viliojame.

Jaukai, peletes ir viskas kuom viliojame. 2013-02-09 20:58 #4295

  • dimoska
  • dimoska avataras
  • Offline
  • Administratorius
  • Žinutės: 942
  • Gauta padėkų: 192
RimasK parašė:
Is siu ataskaitu gerai matosi , kas Ukrainos komadai reguliavo jaukus , treneris ar Alekdsej Strasnyj ..........
feeder.webtalk.ru/viewtopic.php?id=1219&p=2
Nebloga ataskayta kurioj kaip ir turit but pamineta apie parduotuve sponsori (pradzioj ir gale) ir Browning pasarus. Po sios ataskaitos Ukrainoj esu tikras Browninga is tos parduotuve ispirko n ir pas mus LT RimasK pradeji eskoti Browningo :) reklama "rulit" :) netapkit jos aukomis :)
O je rimtai del Browningo ,pas mus Vilniuj Romadoimdirba biciulis Andrius . Rimai sakik kokio tau reikio ,padarys pagal uzsakyma. Man patyko B-22 gardons. O visus kitus as isbandziau 3 metus atgal ,stebuklus nerodo.
Das ist eine Katastrophe!!! (C) Michael Zammataro
Нету у мастерства приемов против фарта лоховского! © Otshelnik
Paskutinis taisymas: 2013-02-09 20:59 nuo dimoska.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Jaukai, peletes ir viskas kuom viliojame. 2013-02-10 01:25 #4296

  • RimasK
  • RimasK avataras
  • Offline
  • Platininis narys
  • Žinutės: 847
  • Gauta padėkų: 386
Susirases as su Romados vienu is savininku , sukomplektuos man reikiamu poziciju uzsakyma gera kaina.
O B22 gardons daugiau yra jauko priedas nei jaukas, jo pilasi iki puse pokelio i jauko baze.

dimoska parašė:
RimasK parašė:
Is siu ataskaitu gerai matosi , kas Ukrainos komadai reguliavo jaukus , treneris ar Alekdsej Strasnyj ..........
feeder.webtalk.ru/viewtopic.php?id=1219&p=2
Nebloga ataskayta kurioj kaip ir turit but pamineta apie parduotuve sponsori (pradzioj ir gale) ir Browning pasarus. Po sios ataskaitos Ukrainoj esu tikras Browninga is tos parduotuve ispirko n ir pas mus LT RimasK pradeji eskoti Browningo :) reklama "rulit" :) netapkit jos aukomis :)
O je rimtai del Browningo ,pas mus Vilniuj Romadoimdirba biciulis Andrius . Rimai sakik kokio tau reikio ,padarys pagal uzsakyma. Man patyko B-22 gardons. O visus kitus as isbandziau 3 metus atgal ,stebuklus nerodo.
Nuo sekmes iki pralaimejimo vienas zingsnis , o nuo pralaimejimo iki sekmes ilgas kelias ...
Paskutinis taisymas: 2013-02-10 07:09 nuo RimasK.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Jaukai, peletes ir viskas kuom viliojame. 2013-03-07 23:11 #4533

  • Tamane
  • Tamane avataras
  • Offline
  • Ekspertas
  • Zvejys
  • Žinutės: 93
  • Gauta padėkų: 15
Pykstasi vyrai. :huh:
Gal truputis neitema bet "romada" apsileidus parduotuve :angry: tiek klaipedos ir silutes krasto, neverta pirkt pasaru...
Browningas su givuliukais. :lol:


As su julium papirkom po 16lt brangaus lenku grudu pasaro 8kg browninga.
As pirkau kas saldu ir spalvota, julius kas juoda ir niku.
Pas mane b-22 gardon, magic ir kitas slamstas romados.
Kvapas nepermusamas, ir net galva skauda :(

Nusivyliau kad pirkau, gal toks ir zvejys esu bet jau geriau lieku prie sensas arba traper.
pinigai i bala, zuvis toi pacioi baloi...
nusiperku bileta ir pasikvieciu gamtos apsauga sau ir visai pakrantei.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Jaukai, peletes ir viskas kuom viliojame. 2013-03-07 23:28 #4534

  • Tamane
  • Tamane avataras
  • Offline
  • Ekspertas
  • Zvejys
  • Žinutės: 93
  • Gauta padėkų: 15
Sory kad pasikartosiu, bet ivikis geras.
Sedim su julium prie vandes, julius gaudo su sensas gardon black ar kaip ten.
As su browning b22 gardon grudais.

Julius trauke zuvis, o as tik vandeni smardinu!

Nuo Juliaus seryklos gal 10m, imetus i kita vieta serykla tusce zuvis kimba(zuvies yra).
nusiperku bileta ir pasikvieciu gamtos apsauga sau ir visai pakrantei.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Jaukai, peletes ir viskas kuom viliojame. 2013-03-11 18:53 #4566

  • Julius
  • Julius avataras
  • Offline
  • Platininis narys
  • Žinutės: 515
  • Gauta padėkų: 52
Galbut pavasariui kazkuris is klubu pirks jaukus urmu geromis kainomis? :) Treniruotem norisi sutaupyti :)
Practise makes perfect.

Šilutė
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Jaukai, peletes ir viskas kuom viliojame. 2013-03-28 17:29 #5190

  • Julius
  • Julius avataras
  • Offline
  • Platininis narys
  • Žinutės: 515
  • Gauta padėkų: 52
skridzas parašė:
hebryte kas tas yra "PASTAČINA" :dry:


Jei neklystu. Tai yra kazkokie lyg trupinti ir dazyti makaronai, kazkas tokio. Jie skestantis, todel skiriasi nuo dziuvesiu, nekyla y vidutinius sluoksnius. Ir yra kaloringas maistinis produktas zuveliokui.
Jei dar karta neklystu, tas zodis is Italu kalbos kiles.. Pastaxxxx kazkaip ten :)


Taip, neklydau. ties 14.30 pradeda sneket
!

P.S. Popovo seminare, jis minejo jog juos jei neklystu kepa pats. Tik tiksliai nezinau, ar juos ar dziuvesius.
Practise makes perfect.

Šilutė
Paskutinis taisymas: 2013-03-28 17:30 nuo Julius.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Jaukai, peletes ir viskas kuom viliojame. 2013-03-30 10:55 #5262

  • Ramekas
  • Ramekas avataras
  • Offline
  • Auksinis narys
  • Žinutės: 162
  • Gauta padėkų: 39
Sveiki. Gal kas esat naudoja kraujo miltus? Ka gero ir blogo apie juos galit pasakyti, kokiu metu laiku jie tinkamesni, kokioms zuvims tinka, kokioms ne ir tt.?
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Jaukai, peletes ir viskas kuom viliojame. 2013-03-30 11:05 #5263

  • RimasK
  • RimasK avataras
  • Offline
  • Platininis narys
  • Žinutės: 847
  • Gauta padėkų: 386
Turiu ir naudojau ne viena karta , bandziau rudeni vegelems , nepasiteisino nei karto , beveik visais atvejais dar blogiau nei be jauko gaudyti. Kazin ar as juos dar bandysiu , tai tik mano nuomone ir asmenine patirtis ;)

Ramekas parašė:
Sveiki. Gal kas esat naudoja kraujo miltus? Ka gero ir blogo apie juos galit pasakyti, kokiu metu laiku jie tinkamesni, kokioms zuvims tinka, kokioms ne ir tt.?
Nuo sekmes iki pralaimejimo vienas zingsnis , o nuo pralaimejimo iki sekmes ilgas kelias ...
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Jaukai, peletes ir viskas kuom viliojame. 2013-03-30 11:14 #5264

  • Ramekas
  • Ramekas avataras
  • Offline
  • Auksinis narys
  • Žinutės: 162
  • Gauta padėkų: 39
Girdejau, kad jis tinkamas karsiu zvejybai, gal kas esat bande upese varara gaudydami karsius? pasiteisino ar atbaide zuvi?
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Jaukai, peletes ir viskas kuom viliojame. 2013-03-30 11:28 #5265

  • RimasK
  • RimasK avataras
  • Offline
  • Platininis narys
  • Žinutės: 847
  • Gauta padėkų: 386
O kur tu kraujo miltu siai dienai randi pirkti ? Siaip juos uzdrausta pardavineti ir ivezti i LT , del kiauliu gripo . Kaune zinau kur ju yra , bet juos pardavineja kaip ne kraujo miltus, o kaip jauko papildas........... nu bet jie man neveike nei vasara, nei rudeni.
Jei kam ju reikia, Kaune Aleksote graziukyje buvo.

Ramekas parašė:
Girdejau, kad jis tinkamas karsiu zvejybai, gal kas esat bande upese varara gaudydami karsius? pasiteisino ar atbaide zuvi?
Nuo sekmes iki pralaimejimo vienas zingsnis , o nuo pralaimejimo iki sekmes ilgas kelias ...
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Jaukai, peletes ir viskas kuom viliojame. 2013-03-30 15:12 #5269

  • Ramekas
  • Ramekas avataras
  • Offline
  • Auksinis narys
  • Žinutės: 162
  • Gauta padėkų: 39
Cia pas mus Druskininkuose vienoj zveju parduotuvelej yra va tokie allegro.pl/krew-suszona-dragon-500-g-dod...owy-i3026160308.html juos pardavejas rekomenduoja, sake labai gerai veikia nemune. Bet net nezinau, norejau is jusu visu naudojanciu, ar naudojusiu isgirsti nuomone. Kazkada esu siek tiek bandes ir ezere, ir nemune, bet kazkokio poveikio nepajutau. Todel net nezinau ar kazka negerai dariau, ar jie zuvy atbaide, ar ta zuvis tas dienas nenorejo valgyti.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Jaukai, peletes ir viskas kuom viliojame. 2013-03-30 16:21 #5276

  • Julius
  • Julius avataras
  • Offline
  • Platininis narys
  • Žinutės: 515
  • Gauta padėkų: 52
Turejau as irgi romadini kazkoks ale "fish meal with blood" nu is lenku taip isvertus gautus :)

Esu naudojas, bet nzn, jauka jis man suklijavo y moli, nzn... neverta manau. Karsiui vasara patarciau pameginti tau uzmaisyt jauka ant batono koses.
Nusiperki batonas, jy suplesai, uzpili vandeniu, padarai tokia kose is to batono, palauki kol pabrings dar biskiuka, ir tada uzmaisai jauka ant sitos koses. Jei reikia dar vandeniu pridrekini.
Practise makes perfect.

Šilutė
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: EDVD

Jaukai, peletes ir viskas kuom viliojame. 2013-03-30 17:42 #5280

  • Rimuk
  • Rimuk avataras
  • Offline
  • Administratorius
  • Žinutės: 1222
  • Gauta padėkų: 218
Tai kas yra šalia, ranka pasiekiama dažnai nevertiname. Turiu galvoje batoną :) Esu bandęs gaudyti batonu , naudodamas šį prietaisėlį Flake Punches:
www.drennantackle.com/productDetail.php?category=48
ir nesigailiu, apart to,kad per varžybas kabinti batoną draudžiama, o štai dėti į jauką galima.Reikia pabandyti,Juliau, tavo receptą :)
Paskutinis taisymas: 2013-03-30 17:55 nuo Rimuk.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Jaukai, peletes ir viskas kuom viliojame. 2013-03-30 19:34 #5283

  • EDVD
  • EDVD avataras
  • Offline
  • Ekspertas
  • Žinutės: 151
  • Gauta padėkų: 8
o koks batonas geriau tinka? :D
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Jaukai, peletes ir viskas kuom viliojame. 2013-03-30 19:46 #5285

  • Arvydukas
  • Arvydukas avataras
Ramekas parašė:
Girdejau, kad jis tinkamas karsiu zvejybai, gal kas esat bande upese varara gaudydami karsius? pasiteisino ar atbaide zuvi?

Bandžiau kelis kart ir ežere ir upėje,nepasakyčiau kad žuvis dėl to iš proto kraustytusi :lol:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Jaukai, peletes ir viskas kuom viliojame. 2013-03-31 11:39 #5293

  • Julius
  • Julius avataras
  • Offline
  • Platininis narys
  • Žinutės: 515
  • Gauta padėkų: 52
KArsiam siam sezonui turiu net sarasa pasidares, kad nepamirsciau :) Didziausia mano klaida budavo, kad bijodavau tipo " persert" :D

Slieku 0,5ltr, muses lervu 0,3ltr 2kg jauko gali drasiai mest y taska, nes karsis ta serykla vienu traukimu sutraukia :D
Practise makes perfect.

Šilutė
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Jaukai, peletes ir viskas kuom viliojame. 2013-03-31 12:06 #5294

  • RimasK
  • RimasK avataras
  • Offline
  • Platininis narys
  • Žinutės: 847
  • Gauta padėkų: 386
Toks teigimas konkreti pieva...
Ka ir kiek i taska guldyti priklauso nuo zuvies populiacijos, jos aktyvumo, metu laiko, stovintis ar tekantis vanduo...
Taip mastant manau daugiau pugzliu nei karsiu prisisauksi, ne visada vienodai tie patys gyvi priedai dirba, kartais gyvi priedai negali net gyvi buti, nes baido zuvi.
Julius parašė:
KArsiam siam sezonui turiu net sarasa pasidares, kad nepamirsciau :) Didziausia mano klaida budavo, kad bijodavau tipo " persert" :D

Slieku 0,5ltr, muses lervu 0,3ltr 2kg jauko gali drasiai mest y taska, nes karsis ta serykla vienu traukimu sutraukia :D
Nuo sekmes iki pralaimejimo vienas zingsnis , o nuo pralaimejimo iki sekmes ilgas kelias ...
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Jaukai, peletes ir viskas kuom viliojame. 2013-04-03 09:15 #5394

  • Julius
  • Julius avataras
  • Offline
  • Platininis narys
  • Žinutės: 515
  • Gauta padėkų: 52
RimasK parašė:
Toks teigimas konkreti pieva...
Ka ir kiek i taska guldyti priklauso nuo zuvies populiacijos, jos aktyvumo, metu laiko, stovintis ar tekantis vanduo...
Taip mastant manau daugiau pugzliu nei karsiu prisisauksi, ne visada vienodai tie patys gyvi priedai dirba, kartais gyvi priedai negali net gyvi buti, nes baido zuvi.
Julius parašė:
KArsiam siam sezonui turiu net sarasa pasidares, kad nepamirsciau :) Didziausia mano klaida budavo, kad bijodavau tipo " persert" :D

Slieku 0,5ltr, muses lervu 0,3ltr 2kg jauko gali drasiai mest y taska, nes karsis ta serykla vienu traukimu sutraukia :D

As Rimai, cia apie pavasari, zemupyje :) ten kur karsiai maitinasi kaip isproteje, ir ryja viska kas papuola :)
Aisku aklai to nedaryti nereiktu :)
Practise makes perfect.

Šilutė
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Jaukai, peletes ir viskas kuom viliojame. 2013-04-21 17:05 #5673

  • alibaba
  • alibaba avataras
  • Offline
  • Dalyvis
  • Žinutės: 37
Vyrai gal kas zinot,kur galeciau isigyt VDE pasaru draugiskomis kainomis?
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Jaukai, peletes ir viskas kuom viliojame. 2013-04-21 17:09 #5675

  • RimasK
  • RimasK avataras
  • Offline
  • Platininis narys
  • Žinutės: 847
  • Gauta padėkų: 386
Kaune Kreves g kur lydeka ant lango , cia geriausias variantas LT. Kaina priklausys nuo kiekio ir kaip sugebesi sutarti...
alibaba parašė:
Vyrai gal kas zinot,kur galeciau isigyt VDE pasaru draugiskomis kainomis?
Nuo sekmes iki pralaimejimo vienas zingsnis , o nuo pralaimejimo iki sekmes ilgas kelias ...
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Puslapio sukūrimo laikas: 0.265 sekundžių