Sveiki, Svečias
Prisijungimo vardas: Slaptažodis: Prisiminti mane

TEMA: Picker

Picker 2013-10-03 06:22 #7471

  • rigis
  • rigis avataras
  • Offline
  • Naujokas
  • Žinutės: 12
neprisimenu kas tokias sunkias serykles naudojau,pagrindines pas man 20 - 25gr man nereikia kolkas didesniu kuojom,gaudau airijos vandenyse zuvies daug kliuviniu nedaug toil dazniausiai neriekia mest
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Picker 2013-10-03 06:36 #7472

  • Rock
  • Rock avataras
Tai šitas daiktas tau tiks idealiai.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Picker 2013-10-03 11:27 #7474

  • EDVD
  • EDVD avataras
  • Offline
  • Ekspertas
  • Žinutės: 151
  • Gauta padėkų: 8
Turiu shimano nexave 2,7m pikerį. Galima pasakyti viską tą patį ką sakė rock apie shakespeare. Man tikrai smagus kotukas, tiesa nelabai turiu su kuo lyginti :)
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Picker 2013-10-03 21:01 #7475

  • rigis
  • rigis avataras
  • Offline
  • Naujokas
  • Žinutės: 12
ka manote apie drenann ultralight bomb 10 ir light feeder 11ft combo meskere,kazi kaip ji kuojom ir trumpoms distancijoms dirba?
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Picker 2013-10-04 06:24 #7476

  • Serioga
  • Serioga avataras
Cia tu apie nauja drennano fideri kalbi? Jeigu taip tai kazin ar pasakis kas tau ka nes gi naujiena, neks ju neturi... o jeigu apie seniai pagamintus kurios galima tik per abay isigiti tai pas mus Dima ekspertas, klausk jo
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Picker 2014-04-14 18:13 #9823

  • Julius
  • Julius avataras
  • Offline
  • Platininis narys
  • Žinutės: 515
  • Gauta padėkų: 52
drennan red range carp 10ft labai slangavotas? pikeriuka ziurinejuos.
Practise makes perfect.

Šilutė
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Picker 2014-04-15 12:52 #9831

  • Serioga
  • Serioga avataras
Julius parašė:
drennan red range carp 10ft labai slangavotas? pikeriuka ziurinejuos.

tikrai neslangavotas. atgaudem su marcium pernai kedainiose abu turus, labai patiko. as istikruju pries ji perkant buvau is marciaus pasiemes ir isbandziau ji visur kur imanoma. ir stov. vandenije , ir ant sroves, visur labai ok.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Picker 2015-03-22 12:10 #12204

  • CITIZEN
  • CITIZEN avataras
  • Offline
  • Naujokas
  • Žinutės: 10
Sveiki visi , šiame forume kaip ir žūklėje dugnine meškere pavadinkime esu pirmokas , vasarą teko gaudyti ežere plakius, bei kuojas sunkiu kuolu naudojant beždžionėles , kas aišku neteikė jokio malonumo . Nusprendžiau jog man reikia pikerio tokiai smulkiai žuviai , kaip kuojos, plakiai , raudės ir panašiai , gaudysiu tik ežeruose , tai bus mano pirmoji dugninė meškerė , visą laiką skyriau tik ul-l spiningui , bet pribrendo reikalas isbandyti ir toki zukles buda, kodel butent pikerio ? Nes tai kiek suprantu lengviausias bei jautriausias irankis zukleje dugnine meskere, aisku galiu klysti nes kaip ir minejau esu visiskai žalias šioje srityje , biudžetas šiam reikalui mhm , na tarkime 100 eurų, ar butu galima kazka ispausti is to?
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Picker 2015-03-22 12:36 #12206

  • rolkinas89
  • rolkinas89 avataras
  • Offline
  • Platininis narys
  • Žinutės: 360
  • Gauta padėkų: 30
CITIZEN parašė:
Sveiki visi , šiame forume kaip ir žūklėje dugnine meškere pavadinkime esu pirmokas , vasarą teko gaudyti ežere plakius, bei kuojas sunkiu kuolu naudojant beždžionėles , kas aišku neteikė jokio malonumo . Nusprendžiau jog man reikia pikerio tokiai smulkiai žuviai , kaip kuojos, plakiai , raudės ir panašiai , gaudysiu tik ežeruose , tai bus mano pirmoji dugninė meškerė , visą laiką skyriau tik ul-l spiningui , bet pribrendo reikalas isbandyti ir toki zukles buda, kodel butent pikerio ? Nes tai kiek suprantu lengviausias bei jautriausias irankis zukleje dugnine meskere, aisku galiu klysti nes kaip ir minejau esu visiskai žalias šioje srityje , biudžetas šiam reikalui mhm , na tarkime 100 eurų, ar butu galima kazka ispausti is to?
manau uz 100 euru galima paimti tikrai gera pikeri
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Picker 2015-03-22 12:56 #12208

  • CITIZEN
  • CITIZEN avataras
  • Offline
  • Naujokas
  • Žinutės: 10
dabar būtų smagu sulaukti pasiūlymų , manau svarbiausias kriterijus butu jautrios virsuneles kurios atitinka deklaruojama uzmetimo svori , nes is tu pigesniu , kazkiek skaiciau jog deklaruoja ant koto 40 g o su visomis trim virsunemis meto laisvai 60+ g svorius :lol:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Picker 2015-03-22 13:03 #12209

  • rolkinas89
  • rolkinas89 avataras
  • Offline
  • Platininis narys
  • Žinutės: 360
  • Gauta padėkų: 30
CITIZEN parašė:
dabar būtų smagu sulaukti pasiūlymų , manau svarbiausias kriterijus butu jautrios virsuneles kurios atitinka deklaruojama uzmetimo svori , nes is tu pigesniu , kazkiek skaiciau jog deklaruoja ant koto 40 g o su visomis trim virsunemis meto laisvai 60+ g svorius :lol:
meta kotas o ne virsunele
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Picker 2015-03-22 14:19 #12212

  • CITIZEN
  • CITIZEN avataras
  • Offline
  • Naujokas
  • Žinutės: 10
ačiū už pastabą, tiesiog netaip isireiškiau , turėjau omenyje jog neteisingai deklaruoti svoriai ant koto , su dideliais galios rezervais :)
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Picker 2015-03-22 15:31 #12214

  • rolkinas89
  • rolkinas89 avataras
  • Offline
  • Platininis narys
  • Žinutės: 360
  • Gauta padėkų: 30
CITIZEN parašė:
ačiū už pastabą, tiesiog netaip isireiškiau , turėjau omenyje jog neteisingai deklaruoti svoriai ant koto , su dideliais galios rezervais :)
kai kurie gamintojai palieka kokius 20gr atsargos,nes skaiciuoja tik seryklos svori be kormo
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Picker 2015-03-22 15:58 #12215

  • CITIZEN
  • CITIZEN avataras
  • Offline
  • Naujokas
  • Žinutės: 10
bandžiau ieškoti internetinėse parduotuvėse , tai pikerių asortimentas labai skurdus vos keli ir tie tik, kad su pickerio pavadinimu .. Konkreciai tikriausiai reikes vaziuot i parduotuves ir ieskoti , butu gerai pries vaziuojant bent pora variantu tureti
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Picker 2015-03-22 16:01 #12216

  • rolkinas89
  • rolkinas89 avataras
  • Offline
  • Platininis narys
  • Žinutės: 360
  • Gauta padėkų: 30
CITIZEN parašė:
bandžiau ieškoti internetinėse parduotuvėse , tai pikerių asortimentas labai skurdus vos keli ir tie tik, kad su pickerio pavadinimu .. Konkreciai tikriausiai reikes vaziuot i parduotuves ir ieskoti , butu gerai pries vaziuojant bent pora variantu tureti
pilnos internetines pardes tu pikeriu,kokio gamintojo ieskai?
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Picker 2015-03-22 16:12 #12217

  • CITIZEN
  • CITIZEN avataras
  • Offline
  • Naujokas
  • Žinutės: 10
Kalbėjau apie lietuvos pardes , kur tikrai vos vienas kitas tebera, firma patarkit jus , arba bent puslapi koki kur pilna tu pickeriu , kaip nors isirinksiu :) Viena kaip varianta radau gan visi giria, bet nesuprantu kodel ju jau prekyboje niekur nera... 1) Shakespeare Mach 2 XT 10ft Wand , tačiau vargu ar rasiu ji kur isigyti
Paskutinis taisymas: 2015-03-22 19:17 nuo CITIZEN.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Picker 2015-03-22 19:32 #12223

  • Kabliukas
  • Kabliukas avataras
  • Offline
  • Veteranas
  • Žinutės: 54
  • Gauta padėkų: 6
CITIZEN parašė:
Kalbėjau apie lietuvos pardes , kur tikrai vos vienas kitas tebera, firma patarkit jus , arba bent puslapi koki kur pilna tu pickeriu , kaip nors isirinksiu :) Viena kaip varianta radau gan visi giria, bet nesuprantu kodel ju jau prekyboje niekur nera... 1) Shakespeare Mach 2 XT 10ft Wand , tačiau vargu ar rasiu ji kur isigyti
Super pikeris,labai lengvas,tik nebegaminamas modelis,todel ir prekyboje nebera.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Picker 2015-03-22 20:17 #12225

  • tongas
  • tongas avataras
Aš pats naudoju , Salmo Energy Picker man tikrai patinka ir viršūnėlės jautrios dvi 0,5 oz viena 0,75oz ir 1oz ir kaina už toki pikeriuką tikrai gera, apie 180lt mokėjau su nuolaida , kolkas geriausias iš mano bandytu, ateityje ( kai pasitaupysiu) planuoju pirkti Salmo Tournament Picker, nes kažkaip pasinešiau ant salmo meškerių, palyginus kainos ir kokybės santykis neblogas
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Picker 2015-03-22 21:11 #12230

  • EDVD
  • EDVD avataras
  • Offline
  • Ekspertas
  • Žinutės: 151
  • Gauta padėkų: 8
aš turiu shimano nexave, esu patenkintas, bet ir neturiu su kuo lyginti. Smagu ištrukti ir kuojytę ir valinsko karpiuką iki 1,5kg
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Picker 2015-03-23 08:04 #12237

  • kringelis
  • kringelis avataras
  • Offline
  • Veteranas
  • Žinutės: 50
  • Gauta padėkų: 9
CITIZEN parašė:
bandžiau ieškoti internetinėse parduotuvėse , tai pikerių asortimentas labai skurdus vos keli ir tie tik, kad su pickerio pavadinimu .. Konkreciai tikriausiai reikes vaziuot i parduotuves ir ieskoti , butu gerai pries vaziuojant bent pora variantu tureti
tau siūlyčiau ieškoti light feeder rod. - bus universalesnis, nes picker apriboja labiau netik metamą svorį, bet ir numetamą atstumą.
pradžiai visi rašinėjo kaip biudžetinį variantą Okuma Solitron.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Puslapio sukūrimo laikas: 0.186 sekundžių