Sveiki, Svečias
Prisijungimo vardas: Slaptažodis: Prisiminti mane

TEMA: Picker

Ats: Picker 2013-03-16 15:47 #4778

  • RimasK
  • RimasK avataras
  • Offline
  • Platininis narys
  • Žinutės: 847
  • Gauta padėkų: 386
Labai artimoj distancijoje smagu zvejoti pickeriu , nera butinas irankis , bet tureti verta , o verta vien del tokio kaip avarinio varianto , kad jis nuolat butu paruostas varzybu metu , jei reiktu gaudyti auksles.
Julius parašė:
As taip pamaniau irgi. Kad ir 3.3m mediumas su 0.75oz ar net 0.5oz virsune, bus ne ka maziau jautrus nei pickeris.
O mediumas uz pikeri "metimo galios" tures turbut dvigubai daugiau :)
Galima daryti prielaida :) pickeris-anglu ismislas prudams :D
Nuo sekmes iki pralaimejimo vienas zingsnis , o nuo pralaimejimo iki sekmes ilgas kelias ...
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Ats: Picker 2013-03-20 21:03 #4985

  • Rimuk
  • Rimuk avataras
  • Offline
  • Administratorius
  • Žinutės: 1222
  • Gauta padėkų: 218
Parvyko atsarginės Garbolino viršūnėlės,viena jų 1/4 oz.carbon. :ohmy:
Reiks prisiminti "dailyraščio rašymą" užmetinėjant šėryklas :cheer:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Picker 2013-03-20 21:08 #4986

  • alvydas
  • alvydas avataras
  • Offline
  • Dalyvis
  • Žinutės: 34
  • Gauta padėkų: 1
kuo geresnės ar dėl ko naudojamos anglinės viršūnėlės?kiek suprantu kietesnės
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Picker 2013-03-20 21:30 #4987

  • Rimuk
  • Rimuk avataras
  • Offline
  • Administratorius
  • Žinutės: 1222
  • Gauta padėkų: 218
Taip, carbon viršūnėlės kietesnės. Neteko dar sutikti rimtų samprotavimų kada naudojamos glass ir kada carbon viršūnėlės. Gal būt ir nėra vienos taisyklės,kaip ir nėra vienodų gaudymo sąlygų.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Picker 2013-03-21 08:00 #4990

  • Grazvis
  • Grazvis avataras
  • Offline
  • Platininis narys
  • Žinutės: 388
  • Gauta padėkų: 134
Stovintis vanduo
Fast tips 0,5oz iki 1 oz
virsuneles isskirtinai naudoju stovinciame vandenyje. ramia ar mazai vejuota diena.
Ramia diena virsuneles padetis tiesi surinktas tik valas, kad gerai matyciau kiekviena timptelejima.
Slow tips 0.75oz iki 1 oz
virsuneles naudoju vejuota diena, kada banguota.
Vejuota/banguota diena virsuneles padetis buna su ylinkiu tam, kad maziau bangos ir vejas trukdytu pastebeti kibimus. Leto tipo virsuneles yra universalesnes. Jai paimsim srove matysim kad cia Fast tip virsunele dedama didesniai gramaturai nei kad SLOW tip. Bet cia tik mano nuomone ir pastebejimai !!! :)
PS: placiau bus ZVEJOK balandzio menesy, nes yra planuotas straipsnis apie kotus ir virsuneles.
Paskutinis taisymas: 2013-03-21 13:22 nuo Grazvis.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: Rimuk

Picker 2013-03-21 08:02 #4991

  • alvydas
  • alvydas avataras
  • Offline
  • Dalyvis
  • Žinutės: 34
  • Gauta padėkų: 1
dėkui
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Picker 2013-03-21 12:11 #4992

  • Rimuk
  • Rimuk avataras
  • Offline
  • Administratorius
  • Žinutės: 1222
  • Gauta padėkų: 218
Fast ar Slow viršūnėlės dar nereiškia , kad vienos yra tik Carbon , o kitos tik Glass. Reikia labiau įsigilinti ir pasiaškinti šiuo klausimu.Gal tai nėra ypatingos svarbos klausimas , bet žinoti reikėtų.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Ats: Picker 2013-03-21 13:27 #4993

  • Marius
  • Marius avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • Žinutės: 273
  • Gauta padėkų: 71
Feeder ar picker viskas anglu ismislas,jie visa tai sugalvojo kol mes su kuolais ir skambuciais gaudem ir dabar dar daug kas tebegaudo,bet cia kiekvieno asmeninis pasirinkimas.Pickeris labiau gal skirtas pramoginei,o ne sportinei zuklei.As turiu pickeri ir tikrai nesigailiu ji isigijas,neapsakomas malonumas traukiant zuvi jausti jos jega,pasipriesinima,jos nora gyventi,issilaisvinti.Plonas anglies pluosto blankas perduoda tau i rankas kiekviena zuvies smugi,netgi traukiant smulkia zuvi.Kartais net atrodo jauti kaip i tavo rankas liaunu kotu persiduoda isskiriamas zuvies adrenalinas,net smegenys uzkaista,man gaudyti pickeriu neapsakomas malonumas.
Zinoma pickeris,kad jis paveiktu jus taip kaip mane,turi buti ir gerai sukomplektuotas.Cia as kalbu apie rites dydi,valo stori.Taip pat reikia pasirinkti ir tinkama zukles atstuma,nes su juo toli nemesi.Dazniausiai su pickeriu gaudau arti zoliu,kur gyvena smulkene zuvis,bet pasitaiko ir bonusu tokiu kaip lynai ar karsiai.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: Rimuk, Julius

Ats: Picker 2013-03-21 17:55 #5006

  • Rimuk
  • Rimuk avataras
  • Offline
  • Administratorius
  • Žinutės: 1222
  • Gauta padėkų: 218
Apie Drennan viršūnėles ( tipai Fast ir Slow) :
www.drennantackle.com/productDetail.php?category=89
Vizualiai galima atskirti Fast ir Slow viršūnėles pagal žiedelio išdėstymo atstumą prie tulpės. Fast tipo viršūnėlėje atstumas tarp tulpės ir šalia esančio žiedelio yra žymiai trumpesnis nei Slow tipo viršūnėlėje.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: Julius

Picker 2013-04-17 09:13 #5653

sveiki,gal galit savo nuomone parasyti :) speciland w. picker 2.40 cormoran ,yra 3 virsuneles 1 oz,1,5 oz ir 2 oz.ar verta moketi 220 lituko.man jis toks trumpokas (gal tik man) :blush: :)
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Picker 2013-04-17 12:28 #5655

  • Marius
  • Marius avataras
  • Offline
  • Moderatorius
  • Žinutės: 273
  • Gauta padėkų: 71
fideriukas parašė:
sveiki,gal galit savo nuomone parasyti :) speciland w. picker 2.40 cormoran ,yra 3 virsuneles 1 oz,1,5 oz ir 2 oz.ar verta moketi 220 lituko.man jis toks trumpokas (gal tik man) :blush: :)
Sveikas,mano nuomone taip pat trumpokas.Rinkciausi 2,70-3,00 picker kota,plius kas nelabai patinka tavo paminetam kote tai virsuneliu gramaturos kurios prasideda 1oz(28 gramai),o kieciausia 2oz(56 gramai),sakyciau labai didele gramatura kaip picker kotui.Man pagrindinis picker koto reikalavimas tai jautrumas,o koks cia jautrumas su 2,40 metro kotu ir vieno ozo virsunele???Gaudai artimoje distancijoje,seryklu sunkiu nereikia,pinto valo taip pat nereikia,naudosi manau mono vala artimai distancijai.Mano patarimas butu paieskoti kotuko su jautresnem virsunelem,bent jau nuo 0,75 ozo,truputeli ilgesnio,o uz tokia kaina,kokia parasei, tikrai imanoma surasti.Sekmes.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Jums padėkojo šie nariai: fideriukas

Ats: Picker 2013-04-25 18:35 #5753

  • rolkinas89
  • rolkinas89 avataras
  • Offline
  • Platininis narys
  • Žinutės: 360
  • Gauta padėkų: 30
Julius parašė:
romada.lt/shop/index.php?route=product/product&product_id=2440

Omni x sheakspeare
Mano nuomone cia labiau pickeris nei fyderis, ilgis 3.3. uzmetimas 8lb (gramais?)
Gal kas naudojat? Ieskau vieno trumpucio artimom distancijom ir mazesniem upeliam.
galiu pasakyti kad uz tokia kaina tai super kotas jautrus ir sakyciau galingas as su juom skirvyteje 4uncijas mesdavau i vaga be jokiu bedu,nusipirkau veliau toki pat tik 360 tai 330 toliau meta nei 360
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Ats: Picker 2013-04-25 18:46 #5755

  • EDVD
  • EDVD avataras
  • Offline
  • Ekspertas
  • Žinutės: 151
  • Gauta padėkų: 8
aha pikeris ir keturios uncijos :D
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Ats: Picker 2013-04-26 15:11 #5768

  • rolkinas89
  • rolkinas89 avataras
  • Offline
  • Platininis narys
  • Žinutės: 360
  • Gauta padėkų: 30
EDVD parašė:
aha pikeris ir keturios uncijos :D
as tau sakau rimtai ten ne pikeris jai uzmetimo testas iki 85gr,jai 330 tai jau pikeris? :P feederiai pagal uzmetimo svori skirstomi nuo piker iki heyvi klases.pvz pikeris ten buna iki 30-40gr uzmetimas,poto lengva iki 50 -60,mediumas 80gr ir taip toliau,o ne pagal ilgi
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Ats: Picker 2013-10-02 21:00 #7465

  • rigis
  • rigis avataras
  • Offline
  • Naujokas
  • Žinutės: 12
nelabai susigaudau kaip sms isiusti :whistle:
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Ats: Picker 2013-10-02 21:03 #7466

  • rigis
  • rigis avataras
  • Offline
  • Naujokas
  • Žinutės: 12
pagaliau,sveiki ieskau pickerio iki 400lt,gal galit rekomenduoti,pats siuo metu gaudau su drenann macht pro medium,norisi trumpesnio tik nezinau kox geriau 2.70 ar 3.00 metru?
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Ats: Picker 2013-10-03 05:58 #7467

  • Serioga
  • Serioga avataras
rigis parašė:
pagaliau,sveiki ieskau pickerio iki 400lt,gal galit rekomenduoti,pats siuo metu gaudau su drenann macht pro medium,norisi trumpesnio tik nezinau kox geriau 2.70 ar 3.00 metru?

Drenan turi 3m red range mini karp.. ilgai bandziau kollegos mini ivairiomis saligomis, ir pries varzybas kedainiose pats sau toki isigijau. Ir kolleegai ir man tai buvo pagrindinis kotukas . Ruosiu detalu aprasima apie si "pikeriuka", jis pasirodis netrukus Ant-bangos puslapije..
O geriau imti toki kuris labiau atitinka gaudimo saligom :)
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Picker 2013-10-03 06:13 #7468

  • rigis
  • rigis avataras
  • Offline
  • Naujokas
  • Žinutės: 12
noreciau kaska panasaus kaip garbolino g serijos pickerio, jo kaina lig 160 svaru,gal kas zinot,panasu varianta ,tik gal siek tiek pigesny?
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Picker 2013-10-03 06:17 #7469

  • Rock
  • Rock avataras
Pabandyk Shakespeare Mach 2 Wand. Turiu jau 2 metus. Fantastiškas daiktas- lengvas, tvirtas, gana gerai amortizuoja žuvų smūgius, ilga rankena, todėl užmetimai - tolimi ir ganėtinai tikslūs. Žinoma, reikėtų šėryklėlių iki 40 gramų.
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Picker 2013-10-03 06:18 #7470

  • rigis
  • rigis avataras
  • Offline
  • Naujokas
  • Žinutės: 12
patixlinsiu gaudyti ruosiuose stovinciame vandenyje, atstumas iki 30 metru
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.
Puslapio sukūrimo laikas: 0.287 sekundžių